Rolety, napędy, bramy

Pełen komfort i ochrona

Inteligentny budynek w sposób automatyczny steruje zasłonami, żaluzjami czy bramami. Dzięki temu możemy w swoim domu poprawić komfort i bezpieczeństwo.

Rolety i żaluzje w Smart Home

System zacieniania w twoim domu może intuicyjnie odpowiadać na twoje potrzeby. Dzięki połączeniu rolet i żaluzji z różnego rodzaju czujnikami kontrolującym sytuację w domu i na zewnątrz, możemy stworzyć szereg indywidualnych scen, które będą dostosowane do panujących warunków. Stworzy to idealne parametry, by zapewnić w twoim domu odpowiedni klimat i najbardziej komfortowe warunki do życia.

Sterowanie w jednym miejscu

W jednym miejscu masz pełen ogląd i możliwość sterowania roletami, żaluzjami czy bramą i garażem. Tak proste regulowanie systemem zacieniania tylko dzięki twojej spersonalizowanej aplikacji. Nawet jeśli nie ma cię w domu, masz pewność, że jest bezpieczny.

Prywatność
Chroń swoją przestrzeń

Zasłony, rolety i żaluzje to nie tylko dobry sposób na regulowanie ilości światła wpadającego do pomieszczeń, ale także świetnie spisują się, osłaniając naszą prywatną przestrzeń przed wzrokiem przechodniów czy sąsiadów.

W Smart Home idziemy o krok dalej. Poprzez zautomatyzowanie systemów zaciemniania mamy możliwość dostosować je do Twoich potrzeb i rytmu dnia. Gdy w pomieszczeniu jest jaśniej niż na zewnątrz, zasłony mogą same zamkną się, by zapewnić ci całkowitą prywatność.

Wygoda i oszczędność czasu
Dostosuj dom do swoich potrzeb

Dostosowanie indywidualnego harmonogramu sterowania wszystkimi systemami zacieniania sprawi, że nie będziesz już tracić czasu na ich regulowanie i Twój dom sam będzie dopasowywał je do Twoich wymagań.

Latem ochroni dom przed przegrzaniem, a zimą utrzyma ciepło. Dodatkowo za pomocą różnego rodzaju czujników wykorzysta w pierwszej kolejności naturalne warunki panujące na zewnątrz, by osiągnąć optymalną temperaturę w pomieszczeniach. Jeśli warunki atmosferyczne będą niekorzystne, rolety same zamkną się, by zapewnić bezpieczeństwo domu.

Bezpieczeństwo
Smart Home chroni twój dom

Twój inteligentny dom zadba o to, aby nie pozostawić otwartej bramy wjazdowej i garażowej. Jeśli wykryje, że brama otwarta jest zbyt długo, to sam ją zamknie i poinformuje Cię o tym zdarzeniu.

Podobnie będzie, kiedy Twój system alarmowy automatycznie załączy czuwanie w trybie nocnym i okaże się, że brama wjazdowa będzie nadal otwarta, to system sam zadba o jej zamknięcie.

Rolety, napędy, bramy

Systemy zacieniania Aksys

Automatyczne systemy zacieniania, są idealnym rozwiązaniem nie tylko do domu czy mieszkania, ale także firmy, biura czy obiektów komercyjnych.

W zależności od twojej aktywności czy przeznaczenia danego pomieszczenia możesz dostosować w każdym momencie ilość światła oraz wspomagać dodatkowo systemy odpowiedzialne za temperaturę i stan powietrza.

Rolety, napędy, bramy

usługi

Smart home

usługi

Instalacje
elektryczne

usługi

Systemy
przeciwpożarowe

usługi

Alarmy

usługi

Kamery

usługi

Kontrola
dostępu

usługi

Sieci
komputerowe

usługi

Inne
instalacje

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Masz pytania dotyczące naszych usług i instalacji, albo potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Instalacjach Smart Home? A może potrzebujesz pomocy naszego wyspecjalizowanego serwisu?

W każdej z tych sytuacji nie wahaj się z nami skontaktować.

Zaufali nam: