Instalacje elektryczne

Trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo

Zarówno w domu, jak i w firmie, instalacja elektryczna to podstawa, pozwalająca swobodnie korzystać ze wszystkich, niezbędnych urządzeń. Naszym celem jest zapewnienie Ci trwałej, bezpiecznej i niezawodnej instalacji.

Instalacje prywatne

Specjalizujemy się w montażu instalacji elektrycznych na podstawie sprawdzonych technologii i renomowanych materiałów.  Do każdego ze swoich Klientów podchodzimy indywidualnie, oferując fachowe doradztwo i kompleksową obsługę, a dzięki zdobytemu doświadczeniu gwarantujemy dokładne wykonanie, trwałość i komfortowe użytkowanie.

Instalacje komercyjne

Obiekty wielopowierzchniowe takie jak szkoły, przedszkola, szpitale, biura czy sklepy wielopowierzchniowe to miejsca o bardzo różnych funkcjach i potrzebach. Priorytetem dla wszystkich tych obiektów jest posiadanie niezawodnej instalacji elektrycznej, która zapewni im bezpieczne funkcjonowanie. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług i pełen profesjonalizm.

Od projektu do realizacji
Spełniamy Twoje oczekiwania

Projektując dom, decydując się na remont w mieszkaniu lub inwestując w nowy budynek firmowy, każdy z nas ma o nim pewne wyobrażenie. Wie, gdzie chciałby umiejscowić gniazdka elektryczne, gdzie będzie podłączał konkretne urządzenia czy oświetlenie. Na tej podstawie powstać może projekt, który w pełni zaspokaja wszystkie oczekiwania.

Realizacja tej koncepcji to nasze zadanie. Przykładamy wagę do tego, aby każdy element instalacji elektrycznej został umieszczony zgodnie z oczekiwaniami. W efekcie możemy zagwarantować, że każdy element będzie odpowiadał pierwotnym wyobrażeniom.

Profesjonalne wykonanie
Każdy szczegół jest ważny

Decydując się na założenie nowej instalacji elektrycznej, oczekujesz od niej perfekcji działania i niezawodności. Jednym z ważnych czynników, który odpowiada za sprawność całego systemu, jest jego profesjonalne przygotowanie.

Przykładamy ogromną wagę do każdego szczegółu: równego rozmieszczenia elementów, ich dobrego mocowania oraz stworzenia pomiędzy wszystkimi elementami trwałych, niezawodnych połączeń.

Niezawodność elementów
Instalacje odporne na warunki atmosferyczne

Instalacje elektryczne, zarówno w domach, jak i w przedsiębiorstwach, mogą być narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Wśród nich wyróżnić można między innymi wilgoć, niskie temperatury, a także szkodliwe działanie promieni UV, szczególnie istotne w przypadku instalacji zewnętrznych.

Korzystamy z renomowanych produktów, charakteryzujących się wysoką odpornością na niekorzystne warunki. Profesjonalizm i sprawdzone produkty gwarantują wysoką jakość instalacji.

Instalacje elektryczne

INSTALACJE ELEKTRYCZNE AKSYS

Dwudziestoletnie doświadczenie w branży oraz ciągle poszukiwanie efektywnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów zapewnia ich zadowolenie. Realizujemy zlecenia i oferujemy pełne doradztwo na każdym etapie, zapewniając najwyższą jakość usług.

Instalacje elektryczne
kuhl warm

usługi

Smart home

usługi

Instalacje
elektryczne

usługi

Systemy
przeciwpożarowe

usługi

Alarmy

usługi

Kamery

usługi

Kontrola
dostępu

usługi

Sieci
komputerowe

usługi

Inne
instalacje

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Masz pytania dotyczące naszych usług i instalacji, albo potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Instalacjach Smart Home? A może potrzebujesz pomocy naszego wyspecjalizowanego serwisu?

W każdej z tych sytuacji nie wahaj się z nami skontaktować.

Zaufali nam: