Smart Home

Gdy pokochasz miejsce,  które nazwiesz domem, staje się ono czymś więcej niż czterema ścianami, w których zamknięta jest twoja historia, ale i marzenia na przyszłość

~ Katarzyna Michalak

Dom stworzony z myślą o Tobie

Dom to azyl, miejsce odpoczynku i nasza prywatna przestrzeń, miejsce skupiające wokół siebie całą rodzinę. Każdy chce stworzyć wyjątkowy, wygodny i dający poczucie bezpieczeństwa dom, a my pomożemy ci stworzyć miejsce, do którego zawsze zechcesz wracać. Inwestując w najnowszą technologię i łącząc Twoje preferencje z naszą wiedzą i doświadczeniem zbudujemy twoje idealne miejsce na ziemi. Dom, który będzie spersonalizowany pod kątem mieszkańców, dzięki któremu życie stanie się o wiele łatwiejsze, który będzie myślał za ciebie i stał na straży bezpieczeństwa i zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

W Smart Home każda chwila jest niezwykła

Wyobraź sobie, że za pomocą jednej aplikacji, panelu, bądź przycisku zmieniasz całkowicie atmosferę w twoim domu. Chcesz odpocząć, wystarczy jeden ruch, a rolety obniżą się, włączy się delikatne światło, a nastrojowa muzyka odpręży cię po ciężkim dniu. Chcesz zaskoczyć swoich gości? Jednym przyciskiem możesz stworzyć tryb imprezy. Rolety obniżą się, włączy się migające światło, a z głośników popłynie taneczna muzyka, która poderwie wszystkich do tańca. A może romantyczny wieczór we dwoje? Takich scen można stworzyć naprawdę wiele, w zależności od inwencji twórczej i naszych potrzeb. Dzięki Smart Home chwile spędzone razem na długo zapadną w sercach.

Smart Home

Wygoda

Jedną z podstawowych zalet Smart Home jest poprawa komfortu życia dzięki inteligentnym rozwiązaniom, które oferują nieograniczoną możliwość zarządzania domem. Wszyscy żyjemy w pośpiechu, chcemy, jak najbardziej ułatwić sobie życie i codzienne obowiązki. Oczekujemy pełnej synchronizacji domu i kontroli nad rachunkami, dlatego inteligentny dom to niewątpliwie przyszłość w budownictwie.

Smart Home

Bezpieczeństwo

Stworzenie swojego Smart Home gwarantuje spokój ducha i pozwala bez obaw (o pożar, zalanie czy włamanie) wyjechać na urlop, do tego ma ogromny wpływ na to, jak dobrze czujemy się w swoich czterech ścianach. Nad bezpieczeństwem czuwają kamery, czujniki i kompleksowe połączenie automatyki domowej. Twój Smart Home opiekuje się twoim domem i rodziną, a w dodatku dba o zdrowie, kontrolując na bieżąco na przykład czystość powietrza.

Oszczędności

W dobie rosnących podwyżek warto zainwestować i skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym możemy zaoszczędzić nasz czas, a przede wszystkim pieniądze. Wszystko to dzięki odpowiednio skonfigurowanym funkcjom, które tak naprawdę myślą za użytkownika. Dzięki powierzeniu opieki nad naszym domem inteligentnym technologiom skutecznie zmniejszymy wysokość comiesięcznych rachunków.

usługi

Smart home

usługi

Instalacje
elektryczne

usługi

Systemy
przeciwpożarowe

usługi

Alarmy

usługi

Kamery

usługi

Kontrola
dostępu

usługi

Sieci
komputerowe

usługi

Inne
instalacje

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Masz pytania dotyczące naszych usług i instalacji, albo potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Instalacjach Smart Home? A może potrzebujesz pomocy naszego wyspecjalizowanego serwisu?

W każdej z tych sytuacji nie wahaj się z nami skontaktować.

Zaufali nam: