Smart Home

Inteligentny dom to kompleksowe połączenie różnego rodzaju systemów instalacji elektrycznych, oświetleniowych, grzewczych, alarmowych i monitorujących w celu stworzenia domu na miarę twoich potrzeb.

Dzięki centralnemu połączeniu tych systemów mamy niezliczone możliwości sterowania i kontrolowania ich z dowolnego miejsca, za pomocą wygodnej i intuicyjnej aplikacji.

Dowiedz się więcej

Oświetlenie

Smart Home pozwalają stworzyć szereg indywidualnych scen świetlnych, które będą dostosowane do każdej Twojej aktywność, tworząc wyjątkowy klimat domu czy ogrodu.

Przygotowaliśmy proste, instynktowne rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się dokładnie takim światłem jakiego w danej chwili najbardziej potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

Rolety, bramy

Dopasuj swoje rolety czy żaluzje do rytmu twojego dnia, by zapewnić sobie pełen komfort, bezpieczeństwo i oszczędności. Twój dom może wychodzić na przeciw twoim potrzebom.

Za pomocą nowoczesnej automatyki wjazdowej i garażowej mamy do zaoferowania gamę rozwiązań, które dopełnią tylko poziom twojego zadowolenia.

Dowiedz się więcej

Klimat

Inteligentny dom łączy nie tylko wszystkie rodzaje ogrzewania, ale również klimatyzację, wentylację,  czujniki wilgotności, system zacieniania i oczyszczania powietrza. Dzięki temu masz możliwość precyzyjnego sterowania klimatem twojego domu.

 

Dowiedz się więcej

Ogród

Twój ogród może wyglądać pięknie i być miejscem odpoczynku, a przy tym jego pielęgnacja nie musi być uciążliwa i czasochłonna.

Inteligentne oświetlenie nada niepowtarzalny klimat, a automatyczne nawadnianie i koszenie pomogą w utrzymaniu twojego ogrodu w nienagannej kondycji.

 

Dowiedz się więcej

Nagłośnienie i multimedia

Muzyka potrafi poprawić nastrój, ukoić nerwy, a także wprowadza odpowiedni nastrój w domu. Jest niezbędna podczas każdego przyjęcia, a także w miły sposób towarzyszy codziennym czynnościom.

Jeśli chciałbyś cieszyć się jej najlepszą jakością o każdej porze, w każdej części swojego domu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty nagłośnienia dostosowanego do Smart Home.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest kwestia bezpieczeństwa, dlatego oferujemy nowoczesne rozwiązania, takie jak monitoring i systemy alarmowe. Dzięki ich integracji ze Smart Home, możesz być spokojny o twój dom. 

Dowiedz się więcej

Integracja

Inteligentne Domy łączą w sobie wielozadaniowość, multimedialność, bezpieczeństwo i pełną synchronizację z Twoimi aktualnymi potrzebami. Aby było to możliwe, niezbędne jest połączenie wielu systemów w jedną, spójną całość. Oferujemy Ci właśnie taką możliwość, a także wygodną, intuicyjną aplikację do ich obsługi. Sprawdź, jakie to proste!

Dowiedz się więcej
w dół

Wkrótce nowe informacje

usługi

Smart home

usługi

Instalacje
elektryczne

usługi

Systemy
przeciwpożarowe

usługi

Alarmy

usługi

Kamery

usługi

Kontrola
dostępu

usługi

Sieci
komputerowe

usługi

Inne
instalacje

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Masz pytania dotyczące naszych usług i instalacji, albo potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Instalacjach Smart Home? A może potrzebujesz pomocy naszego wyspecjalizowanego serwisu?

W każdej z tych sytuacji nie wahaj się z nami skontaktować.

Zaufali nam: