Oświetlenie

Światło dostosowane do Ciebie

Przygotowaliśmy proste, intuicyjne rozwiązania, które pozwolą Ci cieszyć się dokładnie takim światłem w Twoim domu, jakie w danej chwili najbardziej potrzebujesz. Poznaj je bliżej.

Światło w Smart Home

Oświetlenie w każdym domu odgrywa znaczącą rolę w codziennym życiu i funkcjonowaniu. Dzięki niezliczonym możliwościom łączenia różnego rodzaju oświetlenia, jego intensywności i kolorów możemy stworzyć szereg indywidualnych scen świetlnych, które będą odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby.

Inteligentne oświetlenie to komfort użytkowania dzięki możliwości sterowania nim przez urządzenia mobilne, panele dotykowe bądź tradycyjne przełączniki.
Dzięki czujnikom ruchu światło zapala się automatycznie po jego wykryciu i wyłącza, gdy nikt nie znajduje się w pomieszczeniu.

Funkcjonalność i oszczędności

Oświetlenie w Smart Home to nie tylko dostosowanie intensywności i barwy światła do indywidualnych potrzeb i panujących warunków atmosferycznych bądź pory dnia, ale również dostosowanie oświetlenia, gdy nie ma nas w domu.

Pełna kontrola daje nie tylko komfort, ale zdecydowanie zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Generuje to również oszczędności, gdyż wykorzystujemy energię tylko wtedy gdy jest ona rzeczywiście potrzebna.

Wyłącz światła jednym kliknięciem
Przygotowanie do snu

Aplikacja twojego systemu Smart Home umożliwia dostosowanie oświetlenia i zmianę scen świetlnych w każdej chwili. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji, aby wszystkie światła – albo tylko wybrane – zostały zapalone, zgaszone lub zmieniły swoje natężenie bądź barwę. System inteligentnego oświetlenia twojego domu zakończy problem niezgaszonego światła, w którymś z pomieszczeń i zmniejszy przez to zarzucie prądu. Masz nad tym pełną kontrolę w jednym miejscu.

Jednocześnie, dzięki funkcji podążania światła w nocy, kameralne lampki mogą oświetlać Ci drogę i po kolei zapalać się i gasić, by w jak najlepszych warunkach umożliwić ci dotarcie na przykład do kuchni czy łazienki.

Symulacja obecności domowników
Rozwiązanie podczas wakacji

Symulacja obecności w domu jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi i dobre uzupełnienie innych systemów antywłamaniowych.

Smart Home naśladuje zwyczaje domowników, dzięki czemu bardzo trudno jest odróżnić, czy ktoś znajduje się w domu, czy też nie. Możemy do tego wykorzystać instalację oświetleniową, ale także sterowanie roletami, sprzęt RTV czy automatykę ogrodową. System inteligentnego domu może kontrolować urządzenia zgodnie z ustalonym harmonogramem, ale co ważne potrafi reagować na warunki atmosferyczne, odpowiednio ustawiając rolety czy światło. Godziny włączania i wyłączania konkretnych instalacji nie muszą być codziennie takie same, co sprawia, że symulacja wygląda jeszcze bardziej wiarygodnie. Zastosowanie takich rozwiązań daje bezcenne poczucie bezpieczeństwa i spokój o nasz dom.

Nastrój dostosowany do chwili
Romantycznie czy kolorowo?

Odpowiednie oświetlenie może sprawić, że dom nabierze zupełnie nowego klimatu. Kiedy światła zostaną przygaszone, nastrój może łatwo zmienić się na bardziej romantyczny. Z kolei korzystanie z kina domowego może być fascynujące, gdy towarzyszy mu całkowita ciemność, przełamana jedynie przez subtelne, kolorowe diody.

Smart Home umożliwia dostosowanie tonacji światła, zgodnie z aktualnymi oczekiwaniami. Przygaszenie, rozjaśnienie czy przełączenie na punktowe, barwne światła wymaga jedynie jednego kliknięcia, dzięki czemu każdy efekt może zostać uzyskany natychmiast, właśnie wtedy, gdy jest potrzebny.

Oświetlenie

Oświetlenie Aksys

Światło. Półmrok. Ciemność. Każdy z tych elementów jest niezwykle potrzebny w Twoim życiu i pozwala Ci zarówno swobodnie się poruszać, jak i spokojnie spać czy wypoczywać. Zaufaj systemom Smart Home – one zadbają o to, aby oświetlenie zawsze było idealnie dopasowane do Ciebie.

Oświetlenie

Inteligentny Dom wymaga wykorzystania inteligentnego oświetlenia, które reaguje na każdy, najdrobniejszy nawet gest i w pełni zaspokaja potrzeby względem natężenia oraz barwy światła. Dzięki temu możliwe są do uzyskania efekty, które w innym przypadku byłyby znacznie trudniejsze do zrealizowania. Dzięki nim w domu poczujesz się jak w sali kinowej, romantycznej restauracji albo tajemniczym ogrodzie.

 

Za pomocą odpowiednich czujników, światło może podążać za Tobą albo za pomocą aplikacji zareaguje nawet wówczas, gdy jesteś wiele kilometrów dalej. To niezwykła wygoda i oszczędność: zarówno czasu, jak i pieniędzy. Jeśli więc zainteresowały Cię nasze rozwiązania, poznaj je bliżej i wprowadź inteligentne oświetlenie do swojego domu.

kuhl warm

usługi

Smart home

usługi

Instalacje
elektryczne

usługi

Systemy
przeciwpożarowe

usługi

Alarmy

usługi

Kamery

usługi

Kontrola
dostępu

usługi

Sieci
komputerowe

usługi

Inne
instalacje

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Masz pytania dotyczące naszych usług i instalacji, albo potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Instalacjach Smart Home? A może potrzebujesz pomocy naszego wyspecjalizowanego serwisu?

W każdej z tych sytuacji nie wahaj się z nami skontaktować.

Zaufali nam: