Klimat

Idealne powietrze w twoim domu

Klimat odpowiednio dopasowany do ciebie i twoich preferencji, który sam reaguje, by dać ci pełen komfort, zdrowe i czyste powietrze. To wszystko dzięki rozwiązaniom Smart Home.

Klimat Twojego domu

IInteligentny dom łączy nie tylko wszystkie rodzaje ogrzewania, ale również klimatyzacje, wentylacje, czujniki wilgotności, system zacieniania i oczyszczania powietrza. Dzięki temu połączeniu znacznie wzrasta efektywność tych urządzeń, a Ty masz możliwość precyzyjnego sterowania klimatem twojego domu. Możesz dostosować temperaturę do konkretnego pomieszczenia, tworząc stały harmonogram, ale również sterować nią za pomocą aplikacji, gdy nagle jest taka potrzeba.

Oszczędności dzięki Smart Home

System Smart Home potrafi wykorzystać panujące warunki zewnętrzne do stworzenia w domu komfortowych warunków dla ciebie. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu żaluzji czy rolet obniży temperaturę, do ogrzewania skorzysta z energii słonecznej, a podczas dłuższej nieobecności dom przejdzie w tryb ekonomiczny. Twój inteligentny dom sam generuje oszczędności.

 

Przyjemne ciepło
Temperatura dostosowana do ciebie

Rano, zanim wstaniemy, łazienka ogrzeje się, by umilić nam rozpoczęcie dnia. Wieczorem, gdy nadejdzie pora snu, w wybranych pomieszczeniach temperatura obniża się, co dodatkowo generuje oszczędności.

Wyjeżdżając na dłużej, jednym ruchem możemy ustawić obniżenie temperatury podczas naszej nieobecności, a przed naszym powrotem dom znów ogrzeje się, by przywitać nas przyjemnym ciepłem.

Oszczędność
Rekuperacja

Za pomocą rekuperacji, czyli wentylacji powietrza przy jednoczesnym utrzymaniu zgromadzonego już ciepła mówimy nie tylko o oszczędnościach, jakie za tym idą, ale przede wszystkim co najważniejsze o zdrowiu.

System umożliwia ogrzewanie i oczyszczenie powietrza z zewnątrz, dzięki czemu możesz zapomnieć o wilgoci, zanieczyszczeniach i nieprzyjemnych zapachach. Czyste powietrze o odpowiednich parametrach to inwestycja w zdrowie Twoje i Twojej rodziny.

Pełna kontrola z jednego miejsca

Dzięki aplikacji masz całkowitą kontrolę nad panującymi warunkami i klimatem twojego domu. W jednym miejscu zmieniamy temperaturę każdego z pomieszczeń. Mamy również dostęp do danych, które możemy rejestrować i analizować, a dzięki statystykom dopracować system ogrzewania tak, by wygenerować, jak największe oszczędności.

System wykrywając jakiekolwiek nieprawidłowości, natychmiast cię o nich powiadomi lub przypomni o konieczności konserwacji.

Klimat

Klimat Aksys

Jakość powietrza, którym oddychamy, znacznie wpływa na jakość naszego życia. Troskę o nie oddaj w nasze ręce, a zaproponujemy ci rozwiązania, które będą dla ciebie najlepsze przy jednoczesnych oszczędnościach czasu i pieniędzy.

Klimat

usługi

Smart home

usługi

Instalacje
elektryczne

usługi

Systemy
przeciwpożarowe

usługi

Alarmy

usługi

Kamery

usługi

Kontrola
dostępu

usługi

Sieci
komputerowe

usługi

Inne
instalacje

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Masz pytania dotyczące naszych usług i instalacji, albo potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Instalacjach Smart Home? A może potrzebujesz pomocy naszego wyspecjalizowanego serwisu?

W każdej z tych sytuacji nie wahaj się z nami skontaktować.

Zaufali nam: