Systemy alamowe

alarm2    Mając 12-sto letnie doświadczenie w branży zabezpieczeń wiemy, które z urządzeń są godne polecenia i spełniają najwyższe kryteria jakościowe. System alarmowy musi być sprawny i niezawodny tak, aby w sytuacji krytycznej mógł nas ostrzec przed zagrożeniem, dlatego w naszych instalacjach stosujemy urządzenia tylko renomowanych firm.

    W dzisiejszych czasach systemy alarmowe służą  już nie tylko do ochrony naszego mienia i życia, ale również do sterowania wszystkimi  instalacjami w budynku, takimi jak: oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, rolety czy bramy. Wszystkie te instalacje integrujemy w jeden system, co ułatwia Państwu codzienną obsługę i zwiększa komfort użytkowania.

    Każda wykonana przez nas instalacja może być podłączona do dowolnej stacji monitorującej wskazanej przez klienta.  Przy zastosowaniu odpowiednich modułów system alarmowy może informować klienta o zaistniałym zdarzeniu sms-em lub mailem. Stan wszystkich instalacji może być kontrolowany przez klienta za pośrednictwem oprogramowania do wizualizacji z dowolnego miejsca na świecie posiadającego dostęp do Internetu. Więcej informacji w tej zakładce.

    Oprócz wykonywania i integrowania instalacji zajmujemy się serwisowaniem różnych systemów alarmowych. Nasze doświadczenie podparte certyfikatami pozwala na obsługę serwisową urządzeń takich firm jak: Satel, Risco Rokonet, DSC, Paradox, Crow, Optex, Takex Japan, Elmes, Gorke,.